Hakkımızda

 İNCİ TRAFO 1990 yılında kurucularımız Sayın Baykul İNCİ sayın Aşur İNCİ'nin izoleli transformatör metal halide balast imalatına başlamasıyla kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar gelişme kaydeden yenilikleri takip eden şirketimiz her geçen gün hizmet yelpazesini genişletmektedir.

Kaliteden ödün vermeden yaptığı üretim zaman içinde müşterilerinin talepleri doğrultusunda bünyesine yeni ürünler eklemiştir. Servo ve statik voltaj regülatörleri havuz gemi ve yat aydınlatmaları, kesintisiz güç kaynakları gibi ürünlerin de hizmetini vermektedir. Satış öncesinde tüketicilerin taleplerini eksiksiz ve zamanında yerine getiren İNCİ TRAFO satış sonrasında da müşterilerini yalnız bırakmamaktadır. Deneyimli servis ekibi sayesinde sorunlara en kısa sürede cevap vermektedir. Kalite ve güvene verdiği önemi ürünlerinde de yansıtan İnci Trafo, ürünlerini CE kalite sertifikasıyla üretmektedir.

İNCİ TRAFO'nun misyonu ise tüketici beklentilerini göz önüne alarak yenilikçi ve kaliteli ürünlerinin devamlılığını sağlamaktadır.